Ceník

Nástup pobytu: od 15:00, Ukončení pobytu: do 11:00

Chalupa – pro 10 osob/ 2 ložnice

  • objekt pronájem pouze jeden den 6500,-Kč/ objekt
  • Pátek – Neděle – 10000 Kč
  • Čtvrtek – Neděle –  12000 Kč
  • Týdenní pobyt – 20 000 Kč (V době prázdnin je možný pouze týdenní pobyt a to od soboty do soboty)
  • Týdenní pobyt mimo sezónu (od 15 září do 15 června) – 17000 Kč

Pokud budete chtít pobyt začít od jiného dne pouze po domluvě.

Při nedostatečným úklidu se účtuje jednorázový poplatek 700,-Kč
Pes zakázán.

V ceně není zahrnuta – el. energie platí se po skončení pobytu (10kč/Kwh) a městská daň 21kč/osoba/noc.

Chata má nově k dispozici finskou saunu i vířivku.

Při nástupu se skládá vratná kauce ve výši 5000 Kč.
Vánoční a silvestrovský pobyt – cena na dotaz

Platební podmínky

Záloha 50% z ceny ubytování předem na účet – splatnost dle termínu objednání 7 – 30 dní od potvrzení rezervace, při nesložení rezervační zálohy za pobyt v uvedeném termínu splatnosti, rezervace zaniká a pronajímatel je oprávněn ho nabízet dalšímu pronájmu.

Doplatek se hradí v den příjezdu na ubytování buď v hotovosti, hradí první přijíždějící za všechny (kromě silvestrovského týdne- zde je doplatek 30 dní před příjezdem převodem na účet- hradí se celý jednou osobou – objednatelem) nebo převodem na účet 7 dní před termínem nástupu.

V případě zrušení rezervace soukromého objektu se za datum zrušení rezervace považuje datum přijetí písemného potvrzení o zrušení pronájmu podle, kterého se vztahuji tyto storno podmínky.

15 – 7 dní před nástupem 30% z celkové ceny rezervace.

7 – 0 dní před nástupem 50% z celkové ceny rezervace.

Smluvní vztah mezi provozovatelem ubytovacího zařízení a zákazníkem vzniká po odsouhlasení rezervace o ubytování oběma stranami a připsáním zálohové platby. Toto se děje na základě písemné elektronické objednávky, zákazníkem řádně vyplněné, odeslané přes kontaktní email a potvrzené zástupcem ubytovacího zařízení. Odesláním objednávky zákazník potvrzuje, že se seznámil s cenou, platebními podmínkami a ubytovacím řádem. Za smluvní závazky dalších osob ve skupině odpovídá zákazník, který tuto objednávku odeslal (kontaktní osoba – objednatel).

Nenechávejte děti bez dozoru v objektu ani v jeho bezprostředním okolí. Za jejich bezpečnost a jimi způsobené škody zodpovídají vždy rodiče nebo osoby, jimž byly svěřeny do péče.